۰

01333600844

​Parsisdam@gmail.com

پارسیس دام parsisdam

تولید کننده محصولات فناور دامپزشکی

صفحه نخست

درباره ما

معرفی پارسیس دام

شرکت پارسیس دام در سال 1391 ثبت و تاسیس و در ابتدای فعالیت در حوزه واردات و صادرات محصولات بخش های دامپروری و کشاورزی فعالیت داشته است اما از سال 1398 با تغییر رویکرد و انتخاب کادر علمی و مجرب در خصوص تحقیق، توسعه و تولید محصولات جایگزین خارجی و نوین شامل مکمل و افزودنی های حوزه دامپزشکی جایگذاری اهداف جدید را شروع نمود است و هم اکنون عضو پارک علم وفناوری گیلان و پژوهشگاه بیوتکنولوژی شمال کشور است. در حال حاضر این شرکت موفق به چند گواهی ثبت اختراع و اخذ گواهی شرکت دانش بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شده است. از اهداف این شرکت، علاوه برتامین نیاز های حوزه دامپزشکی، کمک به رشد و شتابدهی رسیدن به تولید تجاری علاقمندان و محققان در حوزه دامپزشکی در قالب هسته های فناور مستقر در پارک های علم و فناوری کشور است.

پارسیس دام-درباره ما
شرکتهای دارای زنجیره تولید طیور می توانند در صورت تمایل خرید عمده با تخفیف ویژه دریافت نمایند. همچنین توزیع کنندهای لوازم پت و دامپزشکی می توانند با ارسال درخواست و در صورت بررسی از مزیت نمایندگی انحصاری در استان خود بهره ببرند.

پشتیبانی

دکتر حمید نوری

نمایندگی و فروش عمده

پشتیبانی

​هسته ها مستقر در پارک های علم و فناوری و یا علاقمندان مربوط به حوزه های دامپزشکی جهت همکاری مشترک منتج به تولید محصول توجیه پذیر، در صورت تمایل می توانند به صورت مراجعه حضوری به آدرس شرکت/ گفتگوی تلفنی و یا ارسال خلاصه طرح یا ایده به ایمیل شرکت ارتباط داشته باشند. 

دکتر حمید نوری

همکاری و پشتیبانی

سبد خرید